Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 10,2% sub estimat

Piese de schimb pompe tip Wilo

Număr anunț
SCN1000141
Autoritate contractantă
SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC HUNEDOARA S.A. (CUI RO30855230)
Furnizor / câștigător
WILO TRANS SRL (CUI 7476940)
Cod CPV
42124000-4 · Piese pentru pompe, pentru compresoare, pentru masini sau pentru motoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.661,48 RON
Valoare atribuită
27.541,45 RON 10,2% sub estimat
Data publicării
16.04.2018 08:01
Anunț de atribuire
SCNA1000824
Termen limită
02.05.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1000379

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
WILO TRANS SRL CUI RO 7476940
Oferta 2 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

27.541,45 RON

din 30.661,48 RON estimat 10,2%

Adjudecat la 89,8% din estimat · economie 3.120,03 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.