Ofertă acceptată Cumpărare directă

PLACA AC ORIGINALA TRIPLOCK SIRUBA E809A

Număr anunț
DA31251447
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
Cod CPV
42720000-9 · Piese de utilaje pentru productia de textile si de imbracaminte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
401.762 RON
Data publicării
26.08.2022 00:00
Data finalizării
30.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

401.762 RON