Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat
Servicii proiectare (proiect tehnic, detalii de executie, documentatii avize, verificare tehnica si asistenta tehnica din partea proiectantului) pentru investitia “REABILITARE DRUM COMUNAL SAT BRĂDIȘORU DE JOS, ORAȘUL ORAVIȚA, JUDETUL CARAȘ-SEVERIN”
- Număr anunț
- SCN1000225
- Autoritate contractantă
- ORASUL ORAVITA (CUI 3227963)
- Furnizor / câștigător
- MANU CONSULTING SRL (CUI 18662060)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.793 RON
- Valoare atribuită
- 24.700 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 17.04.2018 15:09
- Anunț de atribuire
- SCNA1001055
- Termen limită
- 02.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1000599
Documente
Documentația de atribuire
- 2.DALI.rar.p7s
- 3.DALI.rar.p7s
- Caietul de sarcini Bradisoru de Jos.pdf.p7s
- DALI-parte scrisa.pdf.p7s
- DALI-planse.pdf.p7s
- FisaDate_DF1000599.pdf
- formulare bradisor.doc.p7s
- model contract BRADISOR.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MANU CONSULTING SRL CUI 18662060
Valoare atribuită
24.700 RON
din 24.793 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 93 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.