Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 27,5% sub estimat
Lucrari de modernizare a partii carosabile pe doua strazi din cartierul Tineretului ( str.Albastrelelor si str.Lamaitei), comuna Dobroesti, jud.Ilfov
- Număr anunț
- SCN1000218
- Autoritate contractantă
- COMUNA DOBROESTI (CUI 4283503)
- Furnizor / câștigător
- TIB - CONS SRL (CUI 12111983)
- Cod CPV
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.277.877,43 RON
- Valoare atribuită
- 926.090,59 RON 27,5% sub estimat
- Data publicării
- 17.04.2018 14:08
- Anunț de atribuire
- SCNA1002174
- Termen limită
- 03.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1000725
Documente
Documentația de atribuire
- Albastreleleor_licitatie noua.rar.p7s
- caiet de sarcini strazi Dobroesti (1).docx.p7s
- draft contract (5).doc.p7s
- FisaDate_DF1000725.pdf
- Lamaitei - licitatie noua.rar.p7s
- Modele_formulare_strazi Dobroesti (1) (1).docx.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 1.277.877,43 RON Adjudecat: 926.090,59 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lucrari de modernizare a partii carosabile si a trotuarelor pe … | 698.897,44 RON | — | |
| 2 | Lucrari de modernizare a partii carosabile si a trotuarelor pe … | 578.979,99 RON | TIB-CONS SRL | 926.090,59 RON |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TIB - CONS SRL CUI RO12111983
Oferta 2
Individuala
Ofertant
MURAL SERV SRL CUI 22983050
Oferta 3
Individuala
Ofertant
PKF CONSTRUCT SRL CUI RO 16136158
Valoare atribuită
926.090,59 RON
din 1.277.877,43 RON estimat
27,5%
Adjudecat la 72,5% din estimat · economie 351.786,84 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.