Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat

FURNIZARE BOLTARI DE MINA

Număr anunț
SCN1000216
Autoritate contractantă
SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC HUNEDOARA S.A. (CUI RO30855230)
Furnizor / câștigător
AGROALIMENT SRL (CUI 2154103)
Cod CPV
44114200-4 · Produse din beton (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
126.000 RON
Valoare atribuită
125.650 RON 0,3% sub estimat
Data publicării
17.04.2018 14:03
Anunț de atribuire
SCNA1000059
Termen limită
02.05.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1000765

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
AGROALIMENT SRL CUI 2154103
Oferta 2 Individuala
Ofertant
REFRACERAM SRL CUI RO 15776493

Valoare atribuită

125.650 RON

din 126.000 RON estimat 0,3%

Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 350 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.