Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 13,9% sub estimat
Expertiză Pod Decebal
- Număr anunț
- SCN1000213
- Autoritate contractantă
- Municipiul Satu Mare (CUI 4038806)
- Furnizor / câștigător
- POD-PROIECT SRL (CUI 14447212)
- Cod CPV
- 71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 51.563,40 RON
- Valoare atribuită
- 44.400 RON 13,9% sub estimat
- Data publicării
- 17.04.2018 13:19
- Anunț de atribuire
- SCNA1000310
- Termen limită
- 09.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1000673
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1000673.pdf
- FORMULAR -semnat.doc.p7s
- Model de contract-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
POD-PROIECT SRL CUI RO14447212
Valoare atribuită
44.400 RON
din 51.563,40 RON estimat
13,9%
Adjudecat la 86,1% din estimat · economie 7.163,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.