Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de verificare Proiect Tehnic "Teren tenis in sat Viisoara Comuna Ulmi

Număr anunț
DA31263781
Autoritate contractantă
COMUNA ULMI (CONSILIUL LOCAL ULMI) (CUI 4344651)
Cod CPV
71328000-3 · Servicii de verificare a proiectelor de structuri portante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.466.035 RON
Data publicării
29.08.2022 00:00
Data finalizării
30.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.466.035 RON