Ofertă acceptată Cumpărare directă

TENCELL CUVETTES, ACID URIC (AOX), ALT/GPT (IFCC)

Număr anunț
DA31256205
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
Cod CPV
44618500-0 · Cuve (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.102.218 RON
Data publicării
29.08.2022 00:00
Data finalizării
30.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.102.218 RON