Atribuită
Anunț de participare
„Carburant pentru motoare diesel (motorina), conform SR EN 590:2013+AC:2014”
- Număr anunț
- 184477
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 67.452.000 RON
- Valoare atribuită
- 72.026.080 RON
- Data publicării
- 17.04.2018 01:30
- Anunț de atribuire
- 189238
- Termen limită
- 22.05.2018 16:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 077-172987
- Documentație de atribuire
- 322698
Documente
Documentația de atribuire
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Valoare atribuită
72.026.080 RON
din 67.452.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro