Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE INLOCUIRE SI MONTARE PIESE DE SCHIMB STERILIZATOR CU ABUR model 3870 HSG

Număr anunț
DA31272091
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Psihiatrie Prof. Dr. Alexandru Obregia (CUI 4266162)
Cod CPV
50400000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical si de precizie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
9.603.757 RON
Data publicării
30.08.2022 00:00
Data finalizării
31.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.603.757 RON