Ofertă acceptată Cumpărare directă

PUBELA GUNOI SULO 240 l

Număr anunț
DA31264452
Autoritate contractantă
PIETE PREST TEC SRL (CUI 31434115)
Cod CPV
39224340-3 · Pubele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.007.729 RON
Data publicării
30.08.2022 00:00
Data finalizării
31.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.007.729 RON