Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Școala Gimnazială „Sfântul Petru” din Sânpetru de Câmpie

Număr anunț
DA31256167
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "SFÂNTUL PETRU" COMUNA SAMPETRU DE CAMPIE (CUI 23173965)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.716.130 RON
Data publicării
29.08.2022 00:00
Data finalizării
31.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.716.130 RON