Ofertă acceptată Cumpărare directă

Realizare ridicare topografica si intocmire plan de situatie pentru imobilul cu nr. cad. 34744

Număr anunț
DA31272752
Autoritate contractantă
Inspectoratul Teritorial al Politiei de Frontiera Giurgiu (CUI 4201295)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
41.897.001 RON
Data publicării
30.08.2022 00:00
Data finalizării
31.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.897.001 RON