Ofertă acceptată Cumpărare directă

Documentația tehnică pentru achiziționarea serviciilor de proiectare – Actualizare DALI

Număr anunț
DA31273655
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Calarasi (CUI 4294030)
Cod CPV
79930000-2 · Servicii de proiectare specializata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.160.658 RON
Data publicării
30.08.2022 00:00
Data finalizării
31.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.160.658 RON