Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem All-In-One, display 21.5'' 16GB RAM, 256GB SSD, Windows 10 Pro

Număr anunț
DA31270978
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZILA NR. 2 (CUI 29134787)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
16.690.314 RON
Data publicării
30.08.2022 00:00
Data finalizării
31.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.690.314 RON