Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 78,1% sub estimat
PIESE PENTRU INSTALATIILE DE DESULFURARE
- Număr anunț
- SCN1000286
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- EUROETANS INDUSTRI SRL (CUI 19069649)
- Cod CPV
- 43620000-5 · Piese pentru utilaje de prelucrare a mineralelor (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.465,52 RON
- Valoare atribuită
- 4.920 RON 78,1% sub estimat
- Data publicării
- 18.04.2018 15:34
- Anunț de atribuire
- SCNA1000418
- Termen limită
- 07.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1000785
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET SARCINI - Piese pentru instalatiile de desulfurare.pdf.p7s
- FisaDate_DF1000785.pdf
- FORMULARE - Piese pentru instalatiile de desulfurare.pdf.p7s
- PROIECT CONTRACT - Piese pentru instalatiile de desulfurare.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
EUROETANS INDUSTRI SRL CUI RO19069649
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
EUROETANS INDUSTRI SRL CUI RO19069649
Valoare atribuită
4.920 RON
din 22.465,52 RON estimat
78,1%
Adjudecat la 21,9% din estimat · economie 17.545,52 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.