Atribuită
Anunț de participare
PANZA PENTRU COMPENSATORII DE PE CIRCUITELE DE AER SI GAZE DE ARDERE
- Număr anunț
- SCN1000285
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- EUROETANS INDUSTRI SRL (CUI 19069649)
- Cod CPV
- 19212310-1 · Articole din panza (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 89.206 RON
- Valoare atribuită
- 89.205 RON
- Data publicării
- 18.04.2018 15:11
- Anunț de atribuire
- SCNA1005184
- Termen limită
- 03.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1000843
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET SARCINI -Panza pentru compensatorii de pe circuitele de aer si gaze de ardere.pdf.p7s
- FisaDate_DF1000843.pdf
- FORMULARE -Panza pentru compensatorii de pe circuitele de aer si gaze de ardere.pdf.p7s
- PROIECT CONTRACT -Panza pentru compensatorii de pe circuitele de aer si gaze de ardere.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
EUROETANS INDUSTRI SRL CUI RO19069649
Valoare atribuită
89.205 RON
din 89.206 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro