Ofertă acceptată Cumpărare directă

PLANURI TOPOGRAFICE SI RIDICĂRI TOPOGRAFICE PENTRU IMOBILE DIN COMUNA MĂRGINENI

Număr anunț
DA31265784
Autoritate contractantă
COMUNA MARGINENI (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI MARGINENI) (CUI 4591627)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.984.804 RON
Data publicării
30.08.2022 00:00
Data finalizării
31.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.984.804 RON