Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru 24 de luni - Agregate de balastiera: Nisip natural, Balast pentru D.R.D.P. BUCURESTI
- Număr anunț
- 427349
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- BADY MAX EVOLUTION SRL (CUI 29487347)
- Cod CPV
- 14211100-4 · Nisip natural (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 536.000 RON
- Valoare atribuită
- 647.820 RON
- Data publicării
- 18.04.2018 14:25
- Anunț de atribuire
- 225103
- Termen limită
- 08.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- 322763
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 536.000 RON Adjudecat: 647.820 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | 536.000 RON | SC BADY MAX EVOLUTION SRL 6 contracte | 524.820 RON ↓2,1% |
| SC BADY MAX EVOLUTION SRL · contract 119 · 29.06.2020 | 396.250 RON | |||
| SC BADY MAX EVOLUTION SRL · contract 64 · 24.04.2020 | 57.870 RON | |||
| SC BADY MAX EVOLUTION SRL · contract 93 · 17.07.2018 | — | |||
| SC BADY MAX EVOLUTION SRL · contract 88 · 08.04.2019 | 38.500 RON | |||
| SC BADY MAX EVOLUTION SRL · contract 128 · 23.05.2019 | 9.200 RON | |||
| SC BADY MAX EVOLUTION SRL · contract 202 · 30.08.2019 | 23.000 RON | |||
| — | — | SC BADY MAX EVOLUTION SRL 2 contracte | 123.000 RON | |
| SC BADY MAX EVOLUTION SRL · contract 115 · 13.08.2018 | 100.000 RON | |||
| SC BADY MAX EVOLUTION SRL · contract 277 · 25.10.2018 | 23.000 RON | |||
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Alți participanți 1
-
Valoare atribuită
647.820 RON
din 536.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro