Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
CONSOLIDARE, EXTINDERE SI RENOVARE SCOALA, CONSTRUIRE ANEXE, AMENAJARE TEREN SPORT SI IMPREJMUIRE LA SCOALA GIMNAZIALA IZBICENI
- Număr anunț
- SCN1000271
- Autoritate contractantă
- COMUNA IZBICENI (CUI 5139868)
- Cod CPV
- 45214220-8 · Lucrari de constructii de scoli gimnaziale (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.720.903,02 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 18.04.2018 13:58
- Anunț de atribuire
- SCNA1000016
- Termen limită
- 03.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1000973
Documente
Documentația de atribuire
- Clauze contractuale.pdf.p7s
- FisaDate_DF1000973.pdf
- Modele Formulare.pdf.p7s
- Parte desenata 1.zip.p7s
- Parte desenata 2.zip.p7s
- Parte scris 1.zip.p7s
- Parte scrisa 2.zip.p7s
- Parte scrisa 3.zip.p7s
- Parte scrisa 4.zip.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
MARIAD INTERCONS SRL CUI RO 22140234
Valoare atribuită
0 RON
din 1.720.903,02 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 1.720.903,02 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.