Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,2% sub estimat
Furnizare de licente pentru programul de devize necesare intocmirii documentatiei tehnico economice pentru lucrarile de constructii
- Număr anunț
- SCN1000270
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- INTERSOFT START SOLUTIONS SRL (CUI 33322231)
- Cod CPV
- 48218000-9 · Pachete software pentru gestionarea licentelor (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.516 RON
- Valoare atribuită
- 11.264 RON 2,2% sub estimat
- Data publicării
- 18.04.2018 13:57
- Anunț de atribuire
- SCNA1000380
- Termen limită
- 04.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1000966
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini licente devize DF - 2018.docx.p7s
- FisaDate_DF1000966.pdf
- FORMULARE licente devize DF -2018.docx.p7s
- Model contract furnizare licente devize DF, PS - 2018.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
INTERSOFT START SOLUTIONS SRL CUI RO 33322231
Valoare atribuită
11.264 RON
din 11.516 RON estimat
2,2%
Adjudecat la 97,8% din estimat · economie 252 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.