Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 20,7% sub estimat
Servicii de proiectare și asistență tehnică pentru obiectivul de investiții „REABILITARE ȘI EXTINDERE ŞCOALĂ GIMNAZIALĂ PERIȘ”
- Număr anunț
- SCN1000264
- Autoritate contractantă
- Comuna Gornesti (CUI 4322521)
- Furnizor / câștigător
- STRUCTURALIA STUDIO S.R.L. (CUI 33230693)
- Cod CPV
- 71220000-6 · Servicii de proiectare arhitecturala (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 93.500 RON
- Valoare atribuită
- 74.150 RON 20,7% sub estimat
- Data publicării
- 18.04.2018 13:44
- Anunț de atribuire
- SCNA1016851
- Termen limită
- 24.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1000978
Documente
Documentația de atribuire
- 03. caiet de sarcini_PT AT .doc.p7s
- 04. Contract_servicii_PT .doc.p7s
- FisaDate_DF1000978.pdf
- FORMULARE servicii var 2018 revizuita.doc.p7s
- Scoala Peris.part01.rar.p7s
- Scoala Peris.part02.rar.p7s
- Scoala Peris.part03.rar.p7s
- Scoala Peris.part04.rar.p7s
- Scoala Peris.part05.rar.p7s
- Scoala Peris.part06.rar.p7s
- Scoala Peris.part07.rar.p7s
- Scoala Peris.part08.rar.p7s
- Scoala Peris.part09.rar.p7s
- Scoala Peris.part10.rar.p7s
- Scoala Peris.part11.rar.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
STRUCTURALIA STUDIO S.R.L. CUI 33230693
Subcontractanți 1
INSTADRAFT SRL CUI 34542464
Valoare atribuită
74.150 RON
din 93.500 RON estimat
20,7%
Adjudecat la 79,3% din estimat · economie 19.350 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.