Ofertă acceptată Cumpărare directă

„Înlocuire retea de apă și ext rețea de can menajeră pe str Nr. 318 din loc. Osorhei, jud Bihor

Număr anunț
DA31268840
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA ORADEA S.A. (CUI 54760)
Cod CPV
71322200-3 · Servicii de proiectare a conductelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.950.552 RON
Data publicării
30.08.2022 00:00
Data finalizării
01.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.950.552 RON