Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tablou alimentare Sistem rezistente pentru incalzire 2,3 KW, 230 V, Sistem rezistente pentru incalzi

Număr anunț
DA31267323
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - U. M. 02049 Constanta (CUI 4515514)
Cod CPV
31214500-4 · Tablouri electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
-456 RON
Valoare atribuită
11.837.806 RON
Data publicării
30.08.2022 00:00
Data finalizării
01.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.837.806 RON

din -456 RON estimat