Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de inspectie tehinca periodica tractor UTB SM 33 PRI si remorca SM 34 PRI

Număr anunț
DA31274788
Autoritate contractantă
Orasul Negresti Oas (CUI 3963951)
Cod CPV
71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
39.983.674 RON
Data publicării
31.08.2022 00:00
Data finalizării
01.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.983.674 RON