Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de coserit (curatare si inspectare cosuri de fum sobe, centrale, seminee etc)

Număr anunț
DA31278786
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA TIMISESTI (CUI 17213577)
Cod CPV
90915000-4 · Servicii de curatare a cuptoarelor si a semineelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3 RON
Valoare atribuită
25.166.980 RON
Data publicării
31.08.2022 00:00
Data finalizării
01.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.166.980 RON

din 3 RON estimat