Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de paza a obiectivelor, bunurilor si valorilor

Număr anunț
DA31279512
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA, COMUNA POIENARII BURCHII (CUI 28977480)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
32.984.699 RON
Data publicării
31.08.2022 00:00
Data finalizării
01.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.984.699 RON