Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 78,6% sub estimat

Achizitie "Remorca cu snec frontal"

Număr anunț
SCN1000235
Autoritate contractantă
STATIUNEA DE CERCETARE-DEZVOLTARE AGRICOLA SIMNIC-CRAIOVA (CUI 3078896)
Furnizor / câștigător
FARMROTECH MAGYARORSZÁG KFT (CUI 2620649520)
Cod CPV
34223300-9 · Remorci (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
198.096,75 RON
Valoare atribuită
42.483 RON 78,6% sub estimat
Data publicării
18.04.2018 08:31
Anunț de atribuire
SCNA1000184
Termen limită
02.05.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1000713

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

42.483 RON

din 198.096,75 RON estimat 78,6%

Adjudecat la 21,4% din estimat · economie 155.613,75 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.