Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 19,8% sub estimat
Achizitie REACTIVI PENTRU ANALIZE DE SANGE - Reactivi pentru analizor complet automat de biochimie, cu punerea la dispozitie a analizorului, prin inchiriere.
- Număr anunț
- 184495
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE SI PNEUMOFTIZIOLOGIE DR VICTOR BABES TIMISOARA (CUI 2487647)
- Furnizor / câștigător
- ROCHE ROMANIA SRL (CUI 17551047)
- Cod CPV
- 33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.496.258 RON
- Valoare atribuită
- 1.199.917,59 RON 19,8% sub estimat
- Data publicării
- 18.04.2018 01:30
- Anunț de atribuire
- 189351
- Termen limită
- 22.05.2018 16:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 078-175380
- Documentație de atribuire
- 321227
Documente
Documentația de atribuire
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Valoare atribuită
1.199.917,59 RON
din 1.496.258 RON estimat
19,8%
Adjudecat la 80,2% din estimat · economie 296.340,41 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.