Ofertă acceptată Cumpărare directă

https://e-licitatie.ro:8881/ca/direct-acquisition/init/112365915#:~:text=directa%20(RON)*-,Oferta%20

Număr anunț
DA31281597
Autoritate contractantă
JUDETUL SATU MARE (CUI 3897378)
Cod CPV
45342000-6 · Montare de garduri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
12.858.254 RON
Data publicării
31.08.2022 00:00
Data finalizării
01.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.858.254 RON