Ofertă acceptată Cumpărare directă

DOCUMENTATIE PENTRU AVIZUL DE MEDIU LA PROIECTUL EXTINDERE RETEA DE CANALIZARE MENAJERA SI RETEA DE

Număr anunț
DA31281725
Autoritate contractantă
Comuna Bistrita Bargaului (CUI 4347437)
Cod CPV
90700000-4 · Servicii privind mediul (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
11.260.774 RON
Data publicării
31.08.2022 00:00
Data finalizării
01.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.260.774 RON