Ofertă acceptată Cumpărare directă

DISPENSER PENTRU HARTIE IGIENICA TORK SMARTONE METALIC

Număr anunț
DA31273845
Autoritate contractantă
Muzeul National de Istorie a Romaniei (CUI 4192952)
Cod CPV
42968300-2 · Sisteme de derulare a hartiei igienice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.446.656 RON
Data publicării
30.08.2022 00:00
Data finalizării
01.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.446.656 RON