Ofertă acceptată Cumpărare directă

Spectacol de teatru JÁTÉK A KASTÉLYBAN/ JOCURI ÎN CASTEL

Număr anunț
DA31292379
Autoritate contractantă
Municipiul Marghita (CUI 4348947)
Cod CPV
92312110-5 · Servicii de divertisment prestate de producatorii de teatru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
28.570.745 RON
Data publicării
01.09.2022 00:00
Data finalizării
02.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.570.745 RON