Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie igienica 19cm diam, 2str, 80% 300g

Număr anunț
DA31293386
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL DEJ (CUI 4426387)
Cod CPV
33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.416.980 RON
Data publicării
01.09.2022 00:00
Data finalizării
02.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.416.980 RON