Ofertă acceptată Cumpărare directă

Etansare mecanica pentru pompa Wilo MVI3205-3/16/E/3-400-50-2

Număr anunț
DA31293638
Autoritate contractantă
COMUNA VETRISOAIA (CUI 4627330)
Cod CPV
34312500-2 · Garnituri de etansare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.884.931 RON
Data publicării
01.09.2022 00:00
Data finalizării
02.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.884.931 RON