Ofertă acceptată Cumpărare directă

medicina muncii ptr angajatii unitatii

Număr anunț
DA31292249
Autoritate contractantă
Scoala cu clasele I-VIII Zelk Zoltan (CUI 7830583)
Cod CPV
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
19.583.282 RON
Data publicării
01.09.2022 00:00
Data finalizării
02.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.583.282 RON