Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intocmire DTAC pentru construire parcare si cai de acces la Scoala gen. Fantanele, jud. Arad

Număr anunț
DA31294010
Autoritate contractantă
COMUNA FANTANELE (CUI 3519526)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
46.184.572 RON
Data publicării
01.09.2022 00:00
Data finalizării
02.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46.184.572 RON