Ofertă acceptată Cumpărare directă

Imprimanta Termica EPSON TM-T88V

Număr anunț
DA31292988
Autoritate contractantă
Politia Locala a Municipiului Craiova (CUI 5764998)
Cod CPV
30232100-5 · Imprimante si trasatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
11.628.834 RON
Data publicării
01.09.2022 00:00
Data finalizării
02.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.628.834 RON

din 2.000 RON estimat