Ofertă acceptată Cumpărare directă

Platbanda zincata, 4x40 mm, rola 51 kg (1,256kg/m)

Număr anunț
DA31292787
Autoritate contractantă
Societatea Compania de Transport Public Iasi SA (CUI 32175213)
Cod CPV
14710000-1 · Fier, plumb, zinc, staniu si cupru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.340.801 RON
Data publicării
01.09.2022 00:00
Data finalizării
02.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.340.801 RON