Ofertă acceptată Cumpărare directă

SSD SAMSUNG SSD 980 1TB M.2 NVME si Memorie SODIMM DDR4 32GB

Număr anunț
DA31279286
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.2 CATELU GLINA (CUI 14634610)
Cod CPV
30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
13.732.407 RON
Data publicării
31.08.2022 00:00
Data finalizării
02.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.732.407 RON