Ofertă acceptată Cumpărare directă

placa de acoperire din beton cu rama si capac din fonta

Număr anunț
DA31291674
Autoritate contractantă
COMUNA BUDEASA (CUI 4469566)
Cod CPV
45223810-7 · Constructii prefabricate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
139.530 RON
Data publicării
01.09.2022 00:00
Data finalizării
02.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

139.530 RON