Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparat UPS,Acumulatori,colier, mufe

Număr anunț
DA31291993
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LINGA TRIBUNALUL COVASNA (CUI 5310126)
Cod CPV
72267000-4 · Servicii de intretinere si reparatii de software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
5.578.197 RON
Data publicării
01.09.2022 00:00
Data finalizării
02.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.578.197 RON