Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat
Lucrari de amenajare curte CIA Nusfalau
- Număr anunț
- SCN1000318
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI - SALAJ (CUI 17090997)
- Furnizor / câștigător
- DRUM CONSTRUCT SRL (CUI 7224633)
- Cod CPV
- 45111291-4 · Lucrari de amenajare a terenului (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 222.689 RON
- Valoare atribuită
- 221.894,20 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 19.04.2018 13:53
- Anunț de atribuire
- SCNA1000261
- Termen limită
- 07.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1001160
Documente
Documentația de atribuire
- 3 - F3 Lucrari de amenajare_ETAPA 1 fara pret-semnat.pdf.p7s
- AMENAJARE CURTE CSS BADACIN-NUSFALAU - Proiect complet-semnat.pdf.p7s
- Autorizatie de construire - Amenajare curte CIA Nusfalau-semnat.pdf.p7s
- Breviar de calcul - Amenajare curte CIA Nusfalau-semnat.pdf.p7s
- Document privind asumarea garantării extinse a lucrării-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1001160.pdf
- Formulare pt firme - Amenajare curte CIA Nusfalau-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DRUM CONSTRUCT SRL CUI RO 7224633
Oferta 2
Individuala
Ofertant
PAULO-GEPA CONSTRUCT SRL CUI RO 23985458
Valoare atribuită
221.894,20 RON
din 222.689 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 794,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.