Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 11,3% sub estimat

Lucrari de reparatii curente la instalatiile SCB de pe raza Sectiilor CT1 Cluj, CT2 Dej, CT3 Oradea -Sucursala Regionala CF Cluj

Număr anunț
CN1000073
Autoritate contractantă
Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
Furnizor / câștigător
CONSTRUCŢII FEROVIARE MUREŞ SA (CUI 11814659)
Cod CPV
45234115-5 · Lucrari de semnalizare feroviara (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.879.674 RON
Valoare atribuită
1.667.500,75 RON 11,3% sub estimat
Data publicării
24.04.2018 09:29
Anunț de atribuire
CAN1001985
Termen limită
29.05.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1001448

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Adjudecat: 1.667.500,75 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Reparatii Curente la instalatiile SCB de pe raza Sectiei CT1 Cl… CONSTRUCTII FEROVIARE MURES S.A. 623.510,55 RON
2 Reparatii curente la instalatiile SCB de pe raza Sectiei CT2 Dej CONSTRUCTII FEROVIARE MURES S.A. 569.640,31 RON
3 Reparatii curente la instalatiile SCB de pe raza Sectiei CT 3 O… SPIACT CLUJ S.A. 474.349,89 RON

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
SPIACT CLUJ SA CUI RO 14390868
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.667.500,75 RON

din 1.879.674 RON estimat 11,3%

Adjudecat la 88,7% din estimat · economie 212.173,25 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.