Ofertă acceptată Cumpărare directă

CLASARE MONUMENT ISTORIC BISERICA ROMANO CATOLICA DE PIATRA DIN BATARCI, STR.NEMTI NR.674

Număr anunț
DA31260659
Autoritate contractantă
COMUNA BATARCI (CUI 3897165)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9 RON
Valoare atribuită
10.267.308 RON
Data publicării
29.08.2022 00:00
Data finalizării
02.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.267.308 RON

din 9 RON estimat