Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,5% sub estimat
Executie lucrari pentru obiectivul “ Construire si dotare after-school in comuna Deleni, judetul Iasi”
- Număr anunț
- SCN1063710
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA COMUNEI DELENI (CUI 4541203)
- Furnizor / câștigător
- ENADU GENERAL BETON SRL (CUI 27403838)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 994.400,45 RON
- Valoare atribuită
- 979.788,12 RON 1,5% sub estimat
- Data publicării
- 24.02.2020 17:35
- Anunț de atribuire
- SCNA1035263
- Termen limită
- 11.03.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1077606
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ENADU GENERAL BETON SRL CUI RO 27403838
Terți susținători 1
CONSTRUCT HIRLAU SA CUI RO 3204145
Valoare atribuită
979.788,12 RON
din 994.400,45 RON estimat
1,5%
Adjudecat la 98,5% din estimat · economie 14.612,33 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.