Anulată
Anunț de participare
Achiziție gard pentru împrejmuire zone verzi: Lot 1: „gard ornamental pentru împrejmuire zone verzi” şi Lot 2 „gard bordurat pentru împrejmuire zone verzi”
- Număr anunț
- CN1021477
- Autoritate contractantă
- Municipiul Craiova (CUI 4417214)
- Cod CPV
- 34928200-0 · Garduri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.001.765,75 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 30.05.2020 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1043666
- Termen limită
- 02.07.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 104-250491
- Documentație de atribuire
- DF1085039
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 1.001.765,75 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | : „gard ornamental pentru împrejmuire zone verzi” | 419.540,75 RON | Anulat | — |
| 2 | ?gard bordurat pentru împrejmuire zone verzi” | 582.225 RON | Anulat | — |
Participanți · 10 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
IMSAURISA SRL CUI 26931797
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
GRAND TAOROM S.R.L. CUI 40737282
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
LUX-AVEL CONSTRUCT S.R.L. CUI 25283441
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.