Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,6% sub estimat
Servicii de proiectare si asistenta tehnica pentru obiectivul de investitie ,, Extindere si reabilitare retea de iluminat public in comuna Sita Buzaului, judetul Covasna,,
- Număr anunț
- SCN1000300
- Autoritate contractantă
- COMUNA SITA BUZAULUI (CUI 4404460)
- Furnizor / câștigător
- AGO PROIECT ENGINEERING SRL (CUI 33808062)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.195 RON
- Valoare atribuită
- 14.800 RON 2,6% sub estimat
- Data publicării
- 19.04.2018 09:00
- Anunț de atribuire
- SCNA1000476
- Termen limită
- 02.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1000834
Documente
Documentația de atribuire
- 4.Modele de FORMULARE-semnat.doc.p7s
- anexa caiet sarcini-semnat.pdf.p7s
- Caiet sarcini iluminat 1-semnat.doc.p7s
- CONTRACT CADRU - EXTINDERE SI REABILIT ILUMINAT PUBLIC (1)-semnat.odt.p7s
- DALI-semnat.rar.p7s
- FisaDate_DF1000834.pdf
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 15.195 RON Adjudecat: 14.800 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de proiectare tehnica pentru obiectivul de investiti… | 10.310 RON | AGO PROIECT ENGINEERING | 14.800 RON |
| 2 | Servicii de asistenta tehnica pentru obiectivul de investiti… | 4.885 RON | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
AGO PROIECT ENGINEERING SRL CUI RO 33808062
Valoare atribuită
14.800 RON
din 15.195 RON estimat
2,6%
Adjudecat la 97,4% din estimat · economie 395 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.