Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,9% sub estimat
Modernizare parcari în cartierele Micro 17
- Număr anunț
- 427328
- Autoritate contractantă
- Municipiul Satu Mare (CUI 4038806)
- Furnizor / câștigător
- ALFA ROM S.R.L. (CUI 640174)
- Cod CPV
- 45223300-9 · Lucrari de constructii de parcari (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.875.228,50 RON
- Valoare atribuită
- 4.783.512,83 RON 1,9% sub estimat
- Data publicării
- 19.04.2018 08:55
- Anunț de atribuire
- 225338
- Termen limită
- 16.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- 322820
Documente
Documentația de atribuire
- Contract Lot 1
- Contract Lot 2
- Contract Lot 3
- Contract Lot 4
- Contract Lot 5
- Contract Lot 6
- Contract Lot 7
- Contract Lot 8
- Contract Lot 9
- CS - LOT 1
- CS - LOT 2
- CS - LOT 3
- CS - LOT 4
- CS - LOT 5
- CS - LOT 6
- CS - LOT 7
- CS - LOT 8
- CS - LOT 9
- Date ofertanti
- DUAE LOT 1
- DUAE LOT 2
- DUAE LOT 3
- DUAE LOT 4
- DUAE LOT 5
- DUAE LOT 6
- DUAE LOT 7
- DUAE LOT 8
- DUAE LOT 9
- FisaDate_IP
- FORMULAR LOT 1
- FORMULAR LOT 2
- FORMULAR LOT 3
- FORMULAR LOT 4
- FORMULAR LOT 5
- FORMULAR LOT 6
- FORMULAR LOT 7
- FORMULAR LOT 8
- FORMULAR LOT 9
- Lot 1 DALI
- Lot 2 DALI
- Lot 3 DALI
- Lot 4 DALI
- Lot 5 DALI
- Lot 6 DALI
- Lot 7 SF
- Lot 8 SF
- Lot 9 SF
Loturi (9)
Estimat: 4.875.228,50 RON Adjudecat: 4.783.512,83 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Modernizare parcari în Cvartalul delimitat de Str Independen?ei… | 447.769,87 RON | Alfa Rom S.R.L. | 447.344,49 RON ↓0,1% |
| 2 | Modernizare parcari in Cvartalul delimitat de str Paulestiului … | 720.195,99 RON | Alfa Rom S.R.L. | 718.548,96 RON ↓0,2% |
| 3 | Modernizare parcari în Cvartalul delimitat de Str.Independen?ei… | 673.389,34 RON | Alfa Rom S.R.L. | 671.366,28 RON ↓0,3% |
| 4 | Modernizare parcari în Cvartalul delimitat de Str.Independen?ei… | 606.962,18 RON | Alfa Rom S.R.L. | 603.136,69 RON ↓0,6% |
| 5 | Modernizare parcari în Cvartalul delimitat de Str. Independen?i… | 495.451,70 RON | Alfa Rom S.R.L. | 492.281,79 RON ↓0,6% |
| 6 | Modernizare parcari în cvartalul din spatele blocurilor UU26, U… | 489.559,42 RON | Alfa Rom S.R.L. | 488.685,68 RON ↓0,2% |
| 7 | Construire parcari–curtea M8–incinta cur?ii de blocuri delimita… | 463.160 RON | DIFERIT S.R.L. | 436.636,20 RON ↓5,7% |
| 8 | Construire parcari – curtea M19 – incinta cur?ii de blocuri del… | 469.260 RON | DIFERIT S.R.L. | 442.459,08 RON ↓5,7% |
| 9 | Construire parcari – curtea M22 – incinta cur?ii de blocuri del… | 509.480 RON | DIFERIT S.R.L. | 483.053,66 RON ↓5,2% |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Alți participanți 1
-
Oferta 2
Individuala
Alți participanți 1
-
Valoare atribuită
4.783.512,83 RON
din 4.875.228,50 RON estimat
1,9%
Adjudecat la 98,1% din estimat · economie 91.715,67 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.