Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de organizare spectacole cu ocazia evenimentelor culturale, pe raza județului Timiș.

Număr anunț
DA31297129
Autoritate contractantă
COMUNA VOITEG (PRIMARIA COMUNEI VOITEG) (CUI 2516033)
Cod CPV
79952100-3 · Servicii de organizare de evenimente culturale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
26.254.690 RON
Data publicării
02.09.2022 00:00
Data finalizării
05.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.254.690 RON